November Rain

Përbërja

Mbushja jonë klasike e cheesecake bashkohet me çokollatën me qumësht kokosi Marou. Një shtresëzim i dyfishtë mbi bazën me gjalpë e miell bajamesh të tartologjisë. Rrethuar nga ajkë e rrahur lehtë, lëkurë lajmi dhe ashkëla kokosi të pjekura.

 

Masë e vetme – Diametri 20 cm. Shërben 8-10 pjesë

Alergenë: Gluten, vezë, nënprodukte qumështi
Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj

ALL3,300

November Rain

Ky nëntor pa shi e me kohë të ngrohtë na kujtoi vendet tropikale dy stinore dhe pak ngrohjen globale, fatkeqësisht.

Në mungesë të Cheesecake tonë klasik, krijuam këtë tartë që bashkon të dy botët. Një shtresë cheesecake klasik dhe një shtresë çokollate Marou me qumësht kokosi në linjën tonë Tartologji. 

Çokollata Marou me qumësht kokosi është një risi në linjën e çokollatave Marou Couverture. 

Tarta do të qëndrojë në shitje për një kohë të kufizuar.

PHILADELPHIA ORIGJINALE

PA NGJYRUES ARTIFICIALË

PA SHTESA INDUSTRIALE

GJITHÇKA E BËRË NGA E PARA

Tortat e tjera

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Flamingo

MASA  S | M | L

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Kyoto

MASA  S | M | L

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Tribute

MASA  S | M | L

Taste Rubi

0
    0
    Your cart
    Your cart is emptyReturn to Shop