Lemonade

Përbërja

Bazë delikate kërce me miell bajameje dhe gjalpë e mbushur me një shtresë çokollatë gianduja, lajthi dhe krem pastiçerie me limon. Mbuluar në fund me marenge të thekrisur.

Alergenë: Gluten, vezë, arrorë, nënprodukte qumështi
Për të realizuar këtë tartë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Tarta duhet të mbahet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 1-2 ditësh.

ALL3,300

Lemonade

Jeta na shërben të gjithëve, gjithmonë limona, ndaj vendosëm t’i kthejmë në tartë.

Këtë herë frymëzuar nga Beyonce që quajti një album të tërë Lemonade, ne quajtëm tartën tonë me limon.

E si gjithmonë, donim të shtonim diçka nga vetja, ndaj shtuam çokollatën Gianduja me lajthi dhe lajthitë në bazë për një shtresë paksa më surprizuese. 

GJALPË I VËRTETË

PA NGJYRUES ARTIFICIALË

PA SHTESA INDUSTRIALE

PLOTËSISHT E NGRËNSHME

Tortat e tjera

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Pop Art

MASA  M 

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Flamingo

MASA  S | M | L

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Kyoto

MASA  S | M | L

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Tribute

MASA  S | M | L

Taste Rubi

0
    0
    Your cart
    Your cart is emptyReturn to Shop