Love <3

Përbërja

Tre shtresa keku me gjalpë "white velvet" mbushur me krem pastiçerie me fëstëkë dhe fëstëkë të pjekur. Veshur nga krem gjalpi me çokollatë me mjedra Valhrona. Zbukuruar minimalisht, me dashuri.

Masa S - Diametri 15 cm. Shërben  6 - 8 pjesë
Masa M - Diametri 20 cm. Shërben 12 - 14 pjesë
Masa L - Diametri 25 cm. Shërben 24 - 26 pjesë

Alergenë: Gluten, vezë, arrorë, nënprodukte qumështi
Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Torta duhet konsumuar në temperaturë ambjenti (20 grade C) ndaj ju sugjerojmë ta mbani jashtë frigoriferit për 1-2 orë përpara konsumimit. 

Clear

Dashuri me kafshatë të parë

Love <3  bën bashkë shijen e dashur të fëstëkëve të pjekur, me çokollatën elegante Valhrona Raspberry. E konceptuar fillimisht veç në masën S si një dhuratë dashurie, këtë vit e risjellim në të tre masat S, M dhe L për të ndarë edhe me shumë dashuri.

 

GJALPË I VËRTETË

PA NGJYRUES ARTIFICIALË

PA SHTESA INDUSTRIALE

PLOTËSISHT E NGRËNSHME

0
    0
    Your cart
    Your cart is emptyReturn to Shop