Pop Art

Përbërja

Cheesecake stil New York i pjekur dhe i shkrifët, plotësuar me puré boronice dhe luleshtrydhe të freskëta.

  • Diametri 20 cm. Shërben 10-12 pjesë
  • Alergenë: Gluten, vezë, nënprodukte qumështi
  • Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj

Na pëlqen i pjekur 

I kemi provuar të gjitha por me Cheesecake të pjekur të Junior’s në Brooklin, New York, nuk krahasohet asgjë.

E veçanta e një Cheesecake të pjekur është butësia dhe kremoziteti i kremit të djathit mbi koren e hollë të biskotës.

Për ta balancuar vendosëm t’i shtojmë një puré të lehtë boronice dhe luleshtrydhe të freskëta për pak thartësi.

New York, New York

GJALPË I VËRTETË

PA NGJYRUES ARTIFICIALË

PA SHTESA INDUSTRIALE

PLOTËSISHT E NGRËNSHME

Tortat e tjera

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Flamingo

12 - 14 Porcione | ALL 5.300

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Kyoto

12 - 14 Porcione | ALL 5.800

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

L'origine

12 - 14 Porcione | ALL 6.700

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Tribute

12 - 14 Porcione | ALL 4.800

Taste Rubi

0
    0
    Your cart
    Your cart is emptyReturn to Shop