Summertime Sadness

Përbërja

Bazë delikate kërce me miell bajameje dhe gjalpë e mbushur me krem pastiçerie, xhel borziloku dhe feta pjeshkësh të shiropuara.

 

Kjo tartë do të qëndrojë për një kohë të kufizuar deri në mbarim të parapërgatitjeve stinore.

Alergenë: Gluten, vezë, arrorë, nënprodukte qumështi
Për të realizuar këtë tartë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Tarta duhet të mbahet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 1-2 ditësh.

ALL2,600

Summertime Sadness

E krijuam këtë tartë teksa verës po i vinte fundi. Por ne nuk donim që ajo të ikte ndaj u munduam ta mbajmë sa më gjatë këtu. 

Në këtë krijim të kufizuar duam t’ju bëjmë ta mbani edhe pak verën me vete, bashkë me ligështimin që ajo po ikën, ndaj e quajtëm Ligështim veror.

Kjo tartë do të jetë e disponueshme deri në mbarim të pjeshkëve të shiropuara që kemi përgatitur. Më pas do zëvendësohet me një tjetër tartë me fruta të stinës. 

GJALPË I VËRTETË

PA NGJYRUES ARTIFICIALË

PA SHTESA INDUSTRIALE

PLOTËSISHT E NGRËNSHME

Tortat e tjera

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Pop Art

MASA  M 

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Flamingo

MASA  S | M | L

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Kyoto

MASA  S | M | L

Përgatitet me Porosi - Paketim Dhuratë

Tribute

MASA  S | M | L

Taste Rubi

0
    0
    Your cart
    Your cart is emptyReturn to Shop