Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Birthday Cake

Birthday Cake

Tre shtresat e kekut tonë karakteristik me gjalpë. Mbushur me krem çokollate, banane, arrë pekane dhe pakëz karamel. Në pjesën e jashtme rrethuar me krem me vanilje dhe çokollatë të bardhë

Dekor minimalist i zhveshur me mundësi personalizimi të shkrimit. 

Masa S - Diametri 15 cm. Shërben  6 - 8 pjesë - Personalizimi deri në 10 karaktere 
Masa M - Diametri 20 cm. Shërben 12 - 14 pjesë - Personalizimi deri në 15 karaktere 
Masa L - Diametri 25 cm. Shërben 24 - 26 pjesë - Personalizmi deri në 20 karaktere

Alergenë: Gluten, vezë, nënprodukte qumështi, arrorë
Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Torta duhet konsumuar në temperaturë ambjenti (20 grade C) ndaj ju sugjerojmë ta mbani jashtë frigoriferit për 1-2 orë përpara konsumimit. 

Madhësia
Çmimi i rregullt 5,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 5,000.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.
Shikoni detajet e plota

Po, tani mund të shkruash përmbi

Qysh nga dita e çeljes së Rubit kërkesa më e shpeshtë që kemi marrë ka qenë gjithmonë: "A mund të shkruajmë diçka përmbi tortë?"

Por synimi ynë ishte të krijonim së pari torta të shkëlqyera me shije të balancuara. Ne dëshironim që klientët të na zgjidhnin për gjithçka ne sjellim brenda tortës, jo veç në sipërfaqen e saj.

Tani jemi gati të shkruajmë për ju...