Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rubi

Pop Art - Kapuçino

Pop Art - Kapuçino

Çmimi i rregullt 4,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 4,500.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.

Aroma e lehtë e kafes i shkon më së miri për shtat recetës tonë klasike në këtë version larosh Cheesecake-u të pjekur. Ky version është për ata që e pëlqejnë shijen e kafes dhe për ata që dëshirojnë të surprizohen 🙂

  • Diametri 20 cm. Shërben 8-10 pjesë
  • Alergenë: Gluten, vezë, nënprodukte qumështi
  • Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Shikoni detajet e plota