Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rubi

Pop Art - Çokollatë

Pop Art - Çokollatë

Çmimi i rregullt 5,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 5,000.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.

Në këtë variant larosh, kemi kombinuar çokollatën tonë Marou me origjinë Vietnam me brumin Pop Art për një efekt të balancuar dhe jo ekstremisht çokollatoz. Nëse ju pëlqen çokollata, ky është cheesecake-u juaj. 

  • Diametri 20 cm. Shërben 8-10 pjesë
  • Alergenë: Gluten, vezë, nënprodukte qumështi
  • Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Shikoni detajet e plota