Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Rubi

Izi

Izi

Tre shtresa keku me gjalpë dhe kakao Marou. Mbushur me krem çokollate me Nutella, grimca Oreo dhe çokollatë e bardhë. Dekor minimalist dhe mundësi për të zgjedhur veshjen e jashtme me çokollatë të bardhë ose me qumësht. Me dekor feste fëmijësh apo minimalist të rriturish

Torta e veshur me çokollatë të bardhë nga jashtë është e mbushur me çokollatë me qumësht brenda dhe anasjelltas.

Masa S - Diametri 15 cm. Shërben  6 - 8 pjesë
Masa M - Diametri 20 cm. Shërben 12 - 14 pjesë
Masa L - Diametri 25 cm. Shërben 24 - 26 pjesë

Alergenë: Gluten, vezë, nënprodukte qumështi
Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Torta duhet konsumuar në temperaturë ambjenti (20 grade C) ndaj ju sugjerojmë ta mbani jashtë frigoriferit për 1-2 orë përpara konsumimit. 

Madhësia
Veshja e jashtme
Çmimi i rregullt 4,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 4,000.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.
Shikoni detajet e plota

The Birthday Cake

Versioni ynë i tortës së ditëlindjes për fëmijët (por në fakt edhe për të rriturit :))

Morëm shkas përsëri nga sugjerimet tuaja për një version torte ditëlindjeje për fëmijë pa arrorë, pa ngjyrues, pa pastë sheqeri por me elemente po aq të dashura nga fëmijët si biskotat Oreo dhe kombinimi i dy çokollatave.

Tre shtresa keku me gjalpë dhe kakao Marou. Mbushur me krem të butë çokollate të bardhë ose çokollate me qumësht dhe copëza biskotash Oreo. Veshur nga jashtë me krem me çokollatë të bardhë ose çokollate me qumësht. Dekoruar me çokollatë.