Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rubi

Love <3

Love <3

Tre shtresa keku me gjalpë "white velvet" mbushur me krem pastiçerie me fëstëkë dhe fëstëkë të pjekur. Veshur nga krem gjalpi me çokollatë me mjedra Valhrona. Zbukuruar minimalisht, me dashuri.

Masa S - Diametri 15 cm. Shërben  6 - 8 pjesë
Masa M - Diametri 20 cm. Shërben 12 - 14 pjesë
Masa L - Diametri 25 cm. Shërben 24 - 26 pjesë

Madhësia
Çmimi i rregullt 5,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 5,000.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.

Alergenët

Gluten, vezë, arrorë (fëstëkë), nënprodukte qumështi

Në kohën e servirjes

Torta duhet konsumuar në temperaturë ambjenti (20 gradë C) ndaj ju sugjerojmë ta mbani jashtë frigoriferit për 1-2 orë përpara konsumimit. 

Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj.

Shikoni detajet e plota

Dashuri me kafshatë të parë

Love <3  bën bashkë shijen e dashur të fëstëkëve të pjekur, me çokollatën elegante Valhrona Raspberry. E konceptuar fillimisht veç në masën S si një dhuratë dashurie, këtë vit e risjellim në të tre masat S, M dhe L për të ndarë edhe me shumë dashuri.