Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Rubi

Love, again

Love, again

Tre shtresa keku me gjalpë "white velvet" mbushur me krem pastiçerie e reçel luleshtrydheje me çaj jeshil. Veshur nga krem gjalpi me çokollatë të bardhë e vanilje. Zbukuruar minimalisht, sërish, me dashuri.

Masa S - Diametri 15 cm. Shërben  6 - 8 pjesë
Masa M - Diametri 20 cm. Shërben 12 - 14 pjesë
Masa L - Diametri 25 cm. Shërben 24 - 26 pjesë

Madhësia
Çmimi i rregullt 4,000.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 4,000.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.

Alergenët

Gluten, vezë, nënprodukte qumështi

Në kohën e servirjes

Torta duhet konsumuar në temperaturë ambjenti (20 gradë C) ndaj ju sugjerojmë ta mbani jashtë frigoriferit për 1-2 orë përpara konsumimit. 

Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj.

Shikoni detajet e plota

Sërish në Dashuri

Por dashuria vjen sërish. Në forma të reja, në mënyra të papritura dhe shpesh herë qendron gjatë.

Këtë vit vendosëm ta zgjerojmë dashurinë me një tortë të dytë që do të qëndrojë në koleksionin klasik përgjatë të gjithë vitit.