Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Rubi

Pop Art - Fëstëkë dhe mjedër

Pop Art - Fëstëkë dhe mjedër

Çmimi i rregullt 5,500.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 5,500.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.

Kush tjetër çmendet për fëstëkë? Po për mjedrat dhe aromën e tyre ndjellëse?E pra, ndaj krijuam një Cheesecake plotësisht për ju. Cheesecake larosh me pralinë fëstëku e bërë vetë, mbuluar me reçel mjedre të bërë vetë.

  • Diametri 20 cm. Shërben 8-10 pjesë
  • Alergenë: Gluten, vezë, nënprodukte qumështi
  • Për të realizuar këtë tortë na lejoni 24 orë për përgatitjen e saj
Shikoni detajet e plota