Kalo te informacioni i produktit
1 e 7

Rubi

Kupka

Kupka

Kupkat tona janë kafshata nga tortat tona më të pëlqyera të gatshme dhe të porositshme çdo ditë.

Love: Kek White Velvet & Krem mascarpone dhe reçel luleshtrydhe

Tribute: Kek White Velvet me boronica & Krem limoni e mascarpone

Kyoto: Kek me matcha & Krem fëstëkësh e mascarpone 

Flamingo: Kek Red Velvet me Panxhar & Krem djathi me çokollatë luleshtrydheje

Izi: Kek me çokollatë & Krem djathi me çokollatë të bardhë/çokollatë me qumësht 

Sunrise: Kek me karotë & Krem djathi me karamel 

L' Origine: Kek me çokollatë & Krem gjalpi me çokollatë Marou, bajame e reçel vishnjeje


Shija
Çmimi i rregullt 350.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 350.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.
Shikoni detajet e plota