Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Rubi

Strawberry Matcha Latte

Strawberry Matcha Latte

Një pije me Matcha, qumësht të ftohtë dhe puréja jonë e luleshtrydheve. 

Edhe në versionin me qumësht Vegan (Tërshërë dhe Bajame)

Qumësht
Çmimi i rregullt 400.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 400.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.
Shikoni detajet e plota