Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Rubi

Rose Strawberry Lemonade

Rose Strawberry Lemonade

Një pije e freskët me Rose Lemonade Fentimans dhe purénë tonë të luleshtrydheve me një prekje lajmi.

Çmimi i rregullt 350.00 ALL
Çmimi i rregullt Çmimi i uljes, çmimi i uljeve 350.00 ALL
Ulje E shitur
Gjithë taksat e përfshira Transporti i llogaritur në arkë.
Shikoni detajet e plota