Skip to product information
1 of 6

Rubi

Kupka

Kupka

Kupkat tona janë kafshata nga tortat tona më të pëlqyera të gatshme dhe të porositshme çdo ditë.

Love: Kek White Velvet & Krem mascarpone dhe reçel luleshtrydhe

Tribute: Kek White Velvet me boronica & Krem limoni e mascarpone

Kyoto: Kek me matcha & Krem fëstëkësh e mascarpone 

Flamingo: Kek Red Velvet me Panxhar & Krem djathi me çokollatë luleshtrydheje

Izi: Kek me çokollatë & Krem djathi me çokollatë të bardhë/çokollatë me qumësht 

Sunrise: Kek me karotë & Krem djathi me karamel 

L' Origine: Kek me çokollatë & Krem gjalpi me çokollatë Marou, bajame e reçel vishnjeje


Shija
Regular price 350.00 ALL
Regular price Sale price 350.00 ALL
Sale Sold out
Gjithë taksat e përfshira Shipping calculated at checkout.
View full details